× بستن تبلیغات
دسامبر
7
2016

تفاوت نسخه های بازی چیست؟ Full Unlocked – Skidrow – Reloaded – Cd Key

تفاوت نسخه های بازی چیست؟ Full Unlocked – Skidrow – Reloaded – Cd Key

 

برای شما هم خیلی پیش آمده که تفاوت بین نسخه های بازی چیست، در پیروی سوالات زیاد شما کاربران درباره نسخه های بازی این پست را در سایت بروز ببینید.

Full Unlocked – Reloaded – Skidrow – Black Box – Gold Edition – Limited Edition

Cd Key – Prophet – Plus – Repack – Codex

 

با این نسخه ها می توان بازی کرد؟

آیا همه این نسخه ها کرک بازی هستن؟

کدام نسخه بازی بهتر است؟

تمام نسخه ها باهم فرق می کنند، نوع بازی آنها کرک بازی ها و حتی در بعضی ها نمی شود بدون خرید بازی کرد در زیر می توانید فرق بین همه نسخه ها را ببینید:

 

نسخه بازی black box

نسخه بازی Black Box: این نسخه بازی های کرک شده گروه های دیگر را کم حجم می کنند یعنی صوت ها و ویدیوهایی که در بازی استفاده می شود، حجم آن را کم می کنند یا اضافه ها را پاک می کنند و بصورت نسخه فشوده عرضه می کنند.

نسخه بازی Skidrow

نسخه بازی Skidrow: این گروه بازی ها را نصب شده، کامل بدون حذف و با کرک ارائه می کنند، اسکیدرو یک گروه معروف و معتبر در ارائه کرک بازی ها می باشد.

نسخه بازی Reloade

نسخه بازی Reloade: این گروه بازی ها را به صورت ISO، کامل بدون حذف و با کرک ارائه می کنند. ریلود یک گروه معتبر در ارائه کرک بازی ها می باشد.

 

نسخه بازی Full Unlocked و Cd Key: بعضی از بازی ها کرک نمی شوند، شرکت denuvo سازنده قفلی است که بازی های جدید کرک نمی شود و هنوز هیچ راه حلی برای کرک این نوع بازی ها پیدا نشده این نوع بازی ها به نسخه Full Unlocked معروف است که نمی شود بازی کرد و فقط در صورتی می توانید بازی کنید که Cd-Key ارجینال خود شرکت سازنده را خریداری کنید که به صورت های اشتراکی و اختصاصی به فروش می رسد.

نسخه بازی Gold Edition: این نسخه معتبر خود شرکت سازنده است که با فرقش با نسخه های دیگر کامل بودن بازی است که حتی در بعضی بازی ها امکانات اضافه تری هم دارند مثلا مراحل اضافه تر دارد، زمین های بازی بسیار، لوازم و اسلحه های زیادتری دارند و گروه های کرک این نوع نسخه ها را کرک می کنند.

نسخه بازی Limited Edition: این نسخه هم مانند نسخه بالا شرکت سازده ارائه می کند و فقط فرق آن بین امکانات ارائه شده در بازی است.

بازی نسخه prophet

نسخه بازی Prophet: یک زیر گروه از RELOADED است که بعد از انتشار نسخه کاملتر و چند زبان بازی انتشار می کند.

plus-brouz-ir

نسخه بازی Plus: بعد از انتشار بازی نسخه ای با این نام منتشر شد یعنی پیشرفته تر از نسخه قبلی است و و در اکثر مواقع کرک ندارد.

repack-brouz-ir

نسخه بازی Repack: انتشار نسخه جدید از بازی و در اکثر مواقع کرک دارد.

codex-brouz-ir

نسخه بازی codex: کرک کامل بازی هست که بدون مشکل کار می کند.

 

دانلود بازی به روز

 

موفق و پیروز باشید
همیشه به بروز باشید

 

منبع: تفاوت نسخه های بازی چیست؟ Full Unlocked – Skidrow – Reloaded – Cd Key

 

 

مطالب مرتبط

 

 

درباره نویسنده:

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات